Oferta pracy

Administrator wdrożenia systemu ERP (proAlpha)
Miejsce pracy: Koszalin

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • wsparcie przy wdrożeniu systemu ERP proALPHA
  • budowanie narzędzi pomocniczych do wprowadzenia danych do systemu ERP
  • analiza procesów biznesowych oraz ich mapowanie w systemie ERP
  • wprowadzanie nowych modułów i nowych funkcjonalności, rozwój systemu
  • ścisłą współpracę z kluczowymi użytkownikami, działem IT w Berlinie  i w Polsce oraz dostawcą systemu
  • samodzielne przygotowanie i wdrożenie wewnętrznych szkoleń pracowników wraz z niezbędną dokumentacją i materiałami szkoleniowymi
  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie funkcjonowania systemu ERP
  • bieżące raportowanie do Zarządu postępów wdrożenia

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • praktyczna znajomość systemów ERP, mile widziane proALPHA
  • mile widziane doświadczenie projektowe we wdrażaniu lub wsparciu systemu ERP
  • mile widziana wiedza programistyczna i doświadczenie w zakresie struktur baz danych
  • znajomość procesów biznesowych
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Ms Excel
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę, możliwa współpraca B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ciekawe zadania
  • dużą samodzielność
  • współpracę w międzynarodowym zespole

CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@berlinerluft.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie, ul. Chocimska 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie przy ul. Chocimskiej 13 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”