Oferta pracy

Pracownik lakierni
Miejsce pracy: Białogard

Obowiązki:

  • przygotowywanie wyrobów do śrutowania, odtłuszczanie detali, obsługa myjki ciśnieniowej
  • pomoc w przygotowaniu wyrobów do lakierowania, maskowanie i demaskowanie detali
  • transfer międzyoperacyjny detali
  • pakowanie i zabezpieczanie wyrobów gotowych do transportu
  • utrzymanie dobrze zorganizowanego i bezpiecznego stanowiska pracy zgodnie z zasadami 5S
  • inne prace pomocnicze na wydziale lakierni

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych i suwnic będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową
  • pracę w nowo wybudowanej i wyposażonej hali produkcyjnej
  • miłą atmosferę pracy
  • świadczenia z funduszu socjalnego: pomoc finansowa na święta, dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci
  • spotkania integracyjne
  • prywatną opiekę medyczną

CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@berlinerluft.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie, ul. Chocimska 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie przy ul. Chocimskiej 13 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”