Oferta pracy

Operator oczyszczarki strumieniowo-ściernej/śruciarz
Miejsce pracy: Białogard

Obowiązki:

  • wykonywanie operacji przygotowania podłoży przed nakładaniem powłok ochronnych i dekoracyjnych
  • ocena czystości powierzchni
  • obsługa i konserwacja oczyszczarki strumieniowo-ściernej
  • wymiana i ocena stopnia zużycia materiału ściernego
  • wykonywanie zadań zgodnie ze standardami firmy oraz indywidualnymi wymaganiami klienta

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • znajomości stopni przygotowania powierzchni, wizualnej oceny podłoży stalowych
  • wykształcenia min. zawodowego
  • mile widziana znajomość normy EN ISO 8501

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • pracę w nowo wybudowanej i wyposażonej hali produkcyjnej
  • miłą atmosferę pracy
  • świadczenia z funduszu socjalnego: pomoc finansowa na święta, dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci
  • prywatną opiekę medyczną
  • spotkania integracyjne

CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@berlinerluft.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie, ul. Chocimska 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o. z siedzibą w Białogardzie przy ul. Chocimskiej 13 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”