Oferty pracy

Kariera
w BerlinerLuft.

BerlinerLuft. Technik GmbH to ponad 800 kompetentnych pracowników w 14 lokalizacjach, którzy łączą technologię nowoczesnych procesów produkcyjnych ze sprawdzonymi tradycyjnymi procesami. Na naszej drodze do digitalizacji stawiamy czoła wszelkim zmianom technologicznym.


Inteligentne rozwiązania.

Poprzez ciągły rozwój energooszczędnych produktów i systemów mamy istotny wkład w ochronę środowiska. Efektywność energetyczna i oszczędne podejście do zasobów naturalnych są częścią sukcesu naszej stale rozwijającej się firmy. W naszej branży stawiamy na digitalizację urządzeń budowlanych, które z jednej strony są szansą na zrównoważoną i innowacyjną technologię, z drugiej strony są wyzwaniem napędzającym do ciągłego rozwoju zarówno firmy, jak i jej pracowników.


Traktuj wartości jako szansę!

Jako pracodawca opowiadamy się za naszymi wartościami, którymi są bliska relacja z pracownikiem, elastyczność i orientacja na rozwiązania. Nasza współpraca i cała organizacja pracy opiera się na poczuciu odpowiedzialności i maksymalnym ukierunkowaniu na zespół. Postrzegamy te wartości jako szansę do promowania potencjału i kreatywności naszych pracowników. Zmiany na rynku chcemy kształtować i rozwijać wspólnie z naszymi doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami, a także z nowo wykwalifikowanymi talentami. Dlatego też poszukujemy zaangażowanych i kompetentnych pracowników.

Koncentracja na rodzinie.

Jako firma rodzinna chcemy, aby praca i rodzina szły ze sobą w parze. Wspieramy naszych pracowników w zachowaniu odpowiedniej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dostosowujemy się do różnych sytuacji życiowych i pomagamy w pogodzeniu życia prywatnego i zawodowego.

 

Twoje doświadczenie wnosi powiew świeżości do naszych projektów!

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, początkującym pracownikiem, studentem czy uczniem: my oferujemy ciekawe perspektywy w interesującym otoczeniu.

Aktualne oferty pracy

Najnowsza informacja: Atak hakerski pokonany – wszystkie zakłady pracują! 

Z przyjemnością informujemy, że  pełny zakres działań został pomyślnie przywrócony po niedawnym ataku hakerskim! Ze wszystkimi naszymi zakładami można teraz ponownie skontaktować się telefonicznie i mailowo, a produkcja pracuje pełną parą!

Ponadto nasz system ERP jest ponownie w pełni dostępny we wszystkich zakładach, co pozwala nam przyjmować zamówienia i skutecznie realizować nasze codzienne procesy.

Aby zrekompensować wszelkie zachwiania produkcyjne spowodowane incydentem, wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązania w celu dalszego zapewnienia możliwości realizacji zobowiązań wobec naszych klientów.

Więcej informacji