Przyszłość
w BerlinerLuft.

Osoby chętne do pracy z zaangażowaniem są zawsze poszukiwane. Jeśli posiadasz wieloletnie doświadczenie zawodowe, jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, posiadasz szczególne kwalifikacje lub zajmujesz  się nowymi projektami na najwyższym poziomie to powinniśmy się poznać!

Bezpieczne zasoby.

Jako profesjonaliści w zakresie indywidualnych rozwiązań systemowych potrzebujemy we wszystkich obszarach doświadczonych specjalistów o różnorodnych umiejętnościach i kwalifikacjach.

Ponadto jesteśmy konkretni i służymy wsparciem w razie potrzeby. Jesteśmy dużym zespołem otwartym na różnorodność, który swoje cele realizuje wspólnie. Jednym z ważniejszych, obecnych projektów jest dążenie do pełnej digitalizacji, w której widzimy nasze ogromne szanse. Podejmij z nami to wyzwanie, podziel się z nami swoją wiedzą i wspólnie kształtujmy przyszłość.

Jeśli chcesz coś zmienić i zacząć pracę w zespole osób o w różnym wieku, w którym koleżeńskość jest najważniejsza, to jesteśmy idealnym wyborem. Zachęcamy także do samodzielnej pracy i wspieramy będziemy wspierać Cię w dalszym rozwoju Twoich umiejętności.

Jeśli wyróżnia Cię:

  • Biegła obsługa komputera
  • Zainteresowanie innowacyjnymi projektami branży budowlanej
  • Znajomość czynności manualnych w procesach przemysłowych
  • Zainteresowanie zarządzaniem projektami i produkcją
  • Pasja w zakresie cyfrowej implementacji w analogowych procesach komercyjnych
  • Wiedza z zakresu implementacji analogowych procesów handlowych,

to Twoje doświadczenie wniesie powiew świeżości do naszych projektów!

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, pracownikiem na początku kariery zawodowej, studentem czy uczniem: oferujemy ciekawe perspektywy w interesującym otoczeniu.

 

 

W sobotę 16 marca nasza firma padła ofiarą cyberataku. W rezultacie nie jesteśmy obecnie dostępni pod zwykłymi numerami telefonów ani adresami e-mail. Nasz zespół pracuje bez wytchnienia, aby jak najszybciej przywrócić naszą zwykłą dostępność. Odpowiedzialne organy karne i państwowe organy ochrony danych zostały poinformowane.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Więcej informacji