BerlinerLuft.
obchodzi jubileusz 25 - lecia działalności w Polsce!

BerlinerLuft. obchodzi jubileusz 25-lecia działalności w Polsce. Od początku istnienia firma prężnie się rozwija, a obecnie produkuje swoje wyroby w trzech zakładach produkcyjnych w Polsce, które stanowią znaczącą część Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft.  działającą w różnych częściach świata.

Celem naszej działalności jest tworzenie optymalnych, komfortowych warunków w każdym pomieszczeniu, np. w hotelach, na lotniskach, w biurach, halach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, szpitalach, obiektach sportowych. Nasze produkty przeznaczone są do wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń, służą do transportu, rozdziału oraz regulacji powietrza. Gama oferowanych produktów obejmuje wentylatory przemysłowe, konstrukcje spawane, kanały i kształtki wentylacyjne w wykonaniu okrągłym i prostokątnym, czerpnie,  wyrzutnie ścienne i dachowe, przepustnice, tłumiki hałasu oraz przewody oddymiające XDuct®.

Realizujemy indywidualne koncepcje, które łączą pojedyncze produkty, komponenty i urządzenia tworząc systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Precyzję i dokładność wyrobów gwarantuje nowoczesna technologia oraz wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001.

 

Zdjęcie: pexel