Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • realizacja procesu zakupowego i przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji z wybranymi dostawcami, tworzenie zamówień, kontrola realizacji procesu zakupów
  • analiza zapasów magazynowych w łańcuchu dostaw wraz z optymalizacją kosztów
  • koordynacja działań związanych z wyjaśnianiem z dostawcami wszelkich niejasności dotyczących dostarczanych towarów i usług
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami i budowanie z nimi relacji
  • współpraca z klientem wewnętrznym
  • weryfikacja i kompletowanie dokumentów zakupowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zakupami
  • wiedza i umiejętności praktyczne potwierdzone min. 2 letnim doświadczeniem w dziale zakupów
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazy kat. B

    Możesz liczyć na:

    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • prywatną opiekę medyczną
    • świadczenia z funduszu socjalnego (dopłaty do wypoczynku, pomoc finansowa na święta, paczki dla dzieci)
    • spotkania integracyjne
    • możliwość samorealizacji

    Jeśli poszukujesz wyzwań, nie boisz się zmian,  jesteś inspirującym liderem, lubisz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem to masz szansę realizować się w naszej organizacji. Dołącz do nas!

    CV prosimy kierować na adres e-mail: praca@berlinerluft.pl

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Chocimska 13 w Białogardzie (kod pocztowy: 78-200), zwana dalej „Administratorem”.

    Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. art. 6 ust. 1 lit. c) (obowiązek prawny – art. 221 § 1 Kodeks Pracy), art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda – wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych) w przypadku przekazania przez kandydata szerszego zakresu danych niż jest to wskazane w przepisach prawa, art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia).

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wycofania zgody, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

    Zgodę można wycofać poprzez przesłanie wniosku na adres e-mail obdo@berlinerluft.pl

    Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora  są dostępne na miejscu w siedzibie lub można je uzyskać pisząc na adres praca@berlinerluft.pl

    Najnowsza informacja: Atak hakerski pokonany – wszystkie zakłady pracują!

    Z przyjemnością informujemy, że  pełny zakres działań został pomyślnie przywrócony po niedawnym ataku hakerskim! Ze wszystkimi naszymi zakładami można teraz ponownie skontaktować się telefonicznie i mailowo, a produkcja pracuje pełną parą!

    Ponadto nasz system ERP jest ponownie w pełni dostępny we wszystkich zakładach, co pozwala nam przyjmować zamówienia i skutecznie realizować nasze codzienne procesy.

    Aby zrekompensować wszelkie zachwiania produkcyjne spowodowane incydentem, wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązania w celu dalszego zapewnienia możliwości realizacji zobowiązań wobec naszych klientów.

    Więcej informacji